Firma Blue Ocean Robotics otrzymała nagrodę Robot Product Leadership Award 2020 za roboty UVD

Nagroda za najlepsze praktyki „Best Practices Award” Frost&Sullivan stanowi uznanie wkładu robotów UVD firmy w dezynfekcję w celu zwalczania wirusów takich jak COVID-19 oraz innych robotów usługowych firmy – GoBe i PTR.

Firma Blue Ocean Robotics została laureatem europejskiej nagrody przyznawanej przez Frost&Sullivan w zakresie rozwoju profesjonalnych robotów usługowych. Nagroda 2020 European Professional Service Robots Product Leadership Award została przyznana głównie za współpracę firmy z podmiotem zależnym UVD Robots w zakresie produkcji robotów UVD, które są połączeniem technologii robotycznych ze światłem ultrafioletowym w zwalczaniu wszelkich patogenów, wirusów, bakterii i grzybów.

Autonomiczne roboty dezynfekujące UVD zostały z sukcesem wdrożone w wielu krajach na świecie. Te innowacyjne urządzenia pojawiły się również na polskim rynku. Ich dystrybutorem jest firma MED&CARE.

Nagrody w kategorii najlepszych praktyk Frost & Sullivan są przyznawane firmom, które przyczyniają się do znacznego wzrostu swoich sektorów, wyznaczają nowe trendy, zanim staną się one standardową praktyką rynkową, i tworzą zaawansowane technologie w celu przyspieszania rozwoju i zmieniania oblicza sektorów.

Robot UVD umożliwia szpitalom i innym instytucjom publicznym ograniczenie przenoszenia się chorób, niszcząc 99,99% patogenów. Urządzenie dezynfekuje różnego rodzaju powierzchnie z użyciem światła UV-C.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *