MED&CARE dystrybutorem robotów UVD

3 lutego 2020 r. firma MED&CARE podpisała umowę z duńskim producentem UVD Robots na dystrybucję w Polsce robotów do dezynfekcji szpitali, placówek medycznych i innych miejsc użytku publicznego.

Wróg patogenów nr 1
Ten inteligentny robot skutecznie usuwa wszelkie patogeny poprzez niszczenie promieniami ultrafioletowymi ich struktury DNA, skutecznie ograniczając rozprzestrzenianie się patogenów bez narażania personelu szpitala na ryzyko infekcji. Urządzenie jest skuteczne w walce z bakteriami i wirusami, również tymi najgroźniejszymi, jak koronawirusy,

Autonomiczny robot
UVD Robot jest w pełni autonomiczny. Po wstępnym zaprogramowaniu działa jak robot – nie wymaga obsługi. Z jednej strony może przyczynić się do ograniczenia kosztów dezynfekcji dzięki oszczędności czasu i kosztów pracy personelu, a z drugiej zapewnić skuteczną walkę z patogenami takimi jak koronawirusy czy bakterie, przyczyniając się znacznego ograniczenia ryzyka infekcji.

Jeden operator jest w stanie jednocześnie kierować pracą 10 robotów! Ta zaawansowana technologia pozwala jednej osobie na dezynfekcję nawet 7000 m. kw. w ciągu godziny!

Niezależne badania potwierdzają skuteczność dezynfekcji
Podczas niezależnych badań przeprowadzonych przez akredytowane podmioty trzecie zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Danii, udowodniono, że UVD Robot redukuje ilość mikroorganizmów o nawet 99,99999%.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie szpitale, placówki i medyczne i inne miejsca użytku publicznego, którym zależy na bardzo dokładnej dezynfekcji i dekontaminacji w krótkim czasie!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *