UVD Robots wygrywa kontrakt UE na wdrożenie 200 robotów w europejskich szpitalach

Oferta UVD Robot zajęła pierwsze miejsce w przeprowadzonym przez Komisję Europejską przeglądzie wielu robotów dezynfekujących, w których oceniano doskonałość techniczną i dojrzałość technologii, jakość podejścia do wdrożenia, czas reakcji w zakresie wsparcia technicznego i konserwacji oraz ogólną wartość.

W oświadczeniu Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula Von Der Leyen powiedziała: „Dzięki środkom unijnym Komisja Europejska kupi 200 robotów do dezynfekcji, które zostaną dostarczone do szpitali w całej Europie, aby pomóc w dezynfekcji sal pacjentów. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wspierać szpitale i pacjentów w tych trudnych czasach. I będzie ich więcej.”

W przeciwieństwie do wielu stacjonarnych robotów do dezynfekcji, UVD Robot jest mobilnym, w pełni autonomicznym robotem, który integruje światło UVC w celu dezynfekcji przed wirusami i bakteriami nie tylko na powierzchniach, ale także w powietrzu, zapewniając w pełni kompleksowe rozwiązanie w zakresie kontroli i zapobiegania zakażeniom. Roboty UVD umożliwiają szpitalom zmniejszenie przenoszenia chorób poprzez zabijanie 99,99% bakterii i mikroorganizmów w ciągu około 10 minut w sali chorych. Roboty zostały wdrożone w ponad 60 krajach na całym świecie.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *